منو

کمپین ها

کمپین ها

هر یک از واحدهای سفا می توانند کمپین های محیط زیستی خود را از طریق برنامه ملی صیانت اطلاع رسانی کنند. 

کمپین درخانه بمانید

درخانه بمانید اسکرچ محیط زیستی یاد بگیرد و کرونا را شکست دهید.

استارتاپ اسکرچ محیط زیستی در شرایط قرنطینه آموزشهای مقدماتی تا پیشرفته اسکرچ محیط زیستی را بصورت رایگان در اختیار دانش اموزان، دانش جویان سراسر ایران قرار داده و مسابقه ای جهت ایجاد انگیزه بیشتر طراحی نموده که از طریق این کمپین بچه ها با ارسال ویدئو های خود با شعار در خانه بمانید ، اسکرچ محیط زیستی یاد بگیرید و کرونا را شکست دهید”  آموزش اسکرچ محیط زیستی را اطلاع رسانی میکنند.

برای پیوستن به این کمپین اینجا را کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر از  این کمپین اینجا کلیک کنید

کمپین حمایت از کشاورز زحمت کش - حمایت از خریدار

تمرکز اصلی این کمپین تمرکز بر فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات کشاورزی از “مزرعه تا سفره” و جلوگیری از ایجاد پسماندهای کشاورزی می باشد. در این کمپین دانش آموزان و دانشجویان خانواده های کشاورز بعنوان سفیران سبز فن آور با پیوستن به کمپین در ابتدا بصورت رایگان در فروشگاه سبز غرفه عرضه محصولات ایجاد کرده و با یادگیری اصول بسته بندی محصولات، بدون واسطه محصولات تولیدی را در بین خانواده های کل کشور بازاریابی و بدون واسطه ارسال خواهند کرد و  غرفه هایی که سعی کنند محتوا آموزشی در خصوص اینکه خانواده ها به چه صورت میتوانند از دور ریز میوه جلوگیری کنند و آنرا در خانه استفاده مجدد کنند تا حجم زباله ها کم شود تقدیر خواهد شد با استفاده از این کمپین حجم زیادی از ضایعات محصولات کشاورزی که بدلیل جابجایی های دلالگونه در کشور ایجاد میشود کاسته خواهد شد و عملا با در نظر گرفتن مفهوم آب مجازی از اتلاف آب جلوگیری میشود و سهم گسترده ای از ایجاد زباله های ناشی از محصولات کشاورزی کاسته خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از  این کمپین اینجا کلیک کنید

کمپین دانش آموزان زنبوردار

 یکی از مشاغلی که بعنوان مشاغل سبز مطرح میباشد و تاثیرات زیادی بر اکوسیستم دارد زنبورداری است. دانش آموزان عزیز با پیوستن به کمپین دانش آموزان زنبوردار میتوانند با استارتاپ برتر برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست شرکت کنند و از سنین دانش آموزی با ما همراه باشند که یکی از لذت بخش ترین تجارب زندگی خودشان را با یادگیری از زندگی گروهی زنبور عسل با ما تجربه کنند. آموزشهای ما در خصوص شیوه اصولی زنبورداری به شما کمک می کند که حتی در خانه و از سنین کم زنبوردار باشید. در صورتیکه شما تجربه زنبورداری دارید با ارسال یک ویدیو از خودتان در حین کار با کندوها میتوانید در رقابت ملی دانش آموزان زنبوردار شرکت کرده و از جایزه استارتاپ دانش آموزان زنبوردار بهره مند شوید. این استارتاپ برای شما که زنبوردار حرفه ای خواهید شد فروشگاه مجازی ایجاد خواهد کرد تا بتوانی محصولات تولیدی خودتان به همراه فیلمهای آموزشی را به فروش برسانید و حتی آموزشگاه مجازی داشته باشید و با مربی گری زنبورداری کسب درآمد کنید.

از همین الان میتوانید از فروشگاه آنلاین استارتاپ دانش آموزان زنبوردار بازدید کنید و محصولاتی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم با فعالیت زنبور عسل تولید میشود را بدون واسطه و با بهرین کیفیت خریداری کنید.

کمپین دانش آموزان زنبورداری شروعی برای مهارت آموزی دانش آموزان در عرصه های فن آوری ها ی سبز

برای اطلاعات بیشتر از  این کمپین اینجا کلیک کنید